دکواسیون داخلی خانه سنتی در شیراز چگونه است؟

دکواسیون داخلی خانه سنتی در شیراز چگونه است؟

دکوراسیون داخلی شیراز سنتی مقوله ای گسترده است که طیف وسیعی از سبک های دکوراسیون داخلی از کشور فرانسه تا نئوکلاسیک را شامل می شود. اثاثیه کلاسیک، کاغذ دیواری زیبا، پرده‌های زیبا، لهجه‌های آنتیک، فرش‌های طرح‌دار یا بافت‌دار، نورپردازی معمولی، و آخرین اما نه کم‌اهمیت، طرح‌های رنگی متفکر را در نظر بگیرید. اما فکر نکنید که فضاهایی مانند این احساس بیش از حد یا گرفتگی می کنند. این روزها طراحان دکوراسیون  داخلی به سبک سنتی رنگ و بویی تازه و مدرن می بخشند. 20 مثال مورد علاقه ما چگونه است.شرکت طراحی دکوراسیون  داخلی Studio McGee این وظیفه را The Country Club Traditional Project نامگذاری کرد. هدف این بود که به خانه سبک سنتی مشتری خود یک به روز رسانی تازه و مدرن بدهد. کاغذ دیواری طرح دار زیبا به اتاق ناهارخوری خنثی شخصیت می بخشد و در عین حال جدایی بصری از بقیه فضا ایجاد می کند. طراح داخلی هنگام صیقل دادن اتاق نشیمن به بافت توجه زیادی داشت. نمونه بارز؟ به پوست گاوی که روی فرش علف دریایی قرار گرفته است توجه کنید – لایه ای از نرمی را اضافه می کند که باعث می شود ناحیه زیر پا آزادتر شود.صاحبان خانه یک اتاق غذاخوری سنتی می خواستند که احساس تازگی و طراوت داشته باشد. وارد شرکت طراحی داخلی لیبرا استودیو شوید.میز و صندلی های رسمی اتاق ناهار خوری لحن را تنظیم می کند. سبد خرید در سمت راست یک ویژگی کاربردی است که همچنین زیبا است. بوفه کلاسیک و آرت دکو، در عین اینکه هدفی را دنبال می کند، پیچیدگی می بخشد. لوستر زرق و برق دار با سایه های کتانی کلاسیک توسط جاناتان آدلر ظرافت خالص است. هنر جسورانه روی دیوار دوز قابل توجهی از علاقه بصری را اضافه می کند. چیدمان هنرمندانه سبزه چیزها را زنده می کند.یک مبل چسترفیلد به این اتاق نشیمن سنتی توسط Turek Interiors تن می دهد. مجموعه‌های منطبق از میزهای انتهایی، چراغ‌های رومیزی، و صندلی‌های برجسته چیدمانی متقارن ایجاد می‌کنند که هم زیبا و هم بدون دردسر است. نقاشی بزرگ روی مبل، طرح رنگ اتاق را یکسان می کند.

نحوه چیدمان وسایل در دکوراسیون داخلی سنتی در شیراز

زوجی که این کاندو را دارند، استودیو Square House را برای ایجاد فضایی سنتی با فضایی روشن و مطبوع استخدام کردند. ترکیبی زیبا از قطعات تزئینی کوچک به زیبایی با طرح رنگ خنثی ترکیب می شود. لهجه های فلزی از جمله پایه های روی میز قهوه مرمر و مجسمه های برنجی روی قفسه ها کمی زرق و برق می بخشد. کابینت های سفارشی و آسیاب کاری سخت ظرافت می بخشد. مبل الهام گرفته از بلژیک توسط Restoration Hardware ساخته شده است. این صندلی با صندلی های پیچیده متعادل می شود: یک صندلی بال کوچک و یک صندلی باشگاهی مدرن.ما فکر می‌کنیم بهترین نمونه‌های دکوراسیون داخلی سنتی هم رسمی و هم قابل دسترس هستند – مانند این اتاق نشیمن الهام گرفته از ساحل مملو از عناصر سنتی توسط Pinney Designs.نقاشی منظره روی شومینه در حین لنگر انداختن اتاق، رنگ به ارمغان می آورد. طرح رنگ تن روی تن، حسی فوق‌العاده آرامش‌بخش و آرامش‌بخش را بدون احساس خیلی معمولی ایجاد می‌کند. تقارن، همانطور که توسط دو مبل همسان و مجموعه لامپ های کف نشان داده شده است، از ویژگی های سبک سنتی است.یک سرسرای سنتی توسط Martha O’Hara Interiors با اثاثیه الهام گرفته شده از دنیای قدیمی، اولین تاثیر شیک را ایجاد می کند. صندلی لوئیس مکانی را برای پوشیدن یا درآوردن کفش ایجاد می کند. یک کابینت کلاسیک و گرد به عنوان یک نوار فرود کار می کند. جلیقه‌ای فوق‌العاده دیوارها را می‌پوشاند. یک آینه چهارفویل به درخشش می افزاید.در اینجا یک نمونه کلاسیک از یک اتاق نشیمن سنتی توسط تیم طراحی در گلچین دکوراسیون داخلی آورده شده است. پالت رنگ به رنگ های خنثی که با لهجه های ملایم و متالیک برجسته شده اند، می چسبد. به تقارن فضایی که تعادل را برقرار می کند توجه کنید – میزهای انتهایی، آینه ها و لامپ های کنار شومینه. کاغذ دیواری الگوی ظریفی را به ارمغان می آورد. نقاشی امپرسیونیستی بر روی شومینه گرما می بخشددر نگاه اول، این اتاق خواب توسط شرکت طراحی دکوراسیون  داخلی Get Decorated، فوق العاده مدرن به نظر می رسد – و اینطور است. اما با بررسی دقیق‌تر، متوجه عناصر اصلی تزئینات سنتی خواهید شد. میزهای انتهایی گردویی همسان و مجموعه ای از لامپ های سرامیکی کنار تخت. تخته‌ای با روکش یک ویژگی سلیقه‌ای است که حس لوکسی به شما می‌دهد. گل‌ها و فضای سبز اتاق عمدتاً سفید را با دوزهای کوچک رنگ پر می‌کنند.

اجرای دکوراسیون سنتی در خانه های شیراز

قبلاً اشاره کردیم که دکوراسیون داخلی سنتی طیف وسیعی از سبک ها را در بر می گیرد. در اینجا، تیم طراحی پشت طراحی Heather Garrett، قطعات تزئینی دوره‌های مختلف و سنت‌های هنری را با هم ترکیب می‌کنند تا تصویری خیره‌کننده خلق کنند. لهجه‌های برنجی از جمله دستگیره‌های کشو و نورپردازی ظاهری را متحد می‌کنند.جزئیات معماری، مبلمان الهام گرفته شده از دنیای قدیم و مواد با کیفیت، همگی از ویژگی های آشپزخانه های سنتی هستند. این فضای سفید توسط شرکت طراحی دکوراسیون  داخلی Turek Interiors مملو از تزیینات سلیقه ای است. قالب تاج روی کابینت ها قرار می گیرد. فراتر از محدوده، یک کاپوت فراگیر سفارشی است. پشت اسپلش مرمری دارای یک قسمت زیبا در اطراف شیر پرکننده قابلمه است. میزها از سنگ مرمر سیاه با کیفیت با رگه های یخ زده بریده شده بودند. چهارپایه های میله دوکی پشتی بر روی جذابیت قدیمی می ریزنداین لانه دنج توسط تیم طراح در گلچین دکوراسیون  داخلی دارای لبه مردانه مشخصی از طرح رنگ تیره تا مبلمان چرمی راحت است. فرش ایرانی یک قطعه سنتی است که چیزی نرم را برای فرو بردن انگشتان پا فراهم می کند. قفسه‌های کتاب تعبیه‌شده در عین تقارن، عملکرد عملی را اضافه می‌کنند. پیانو، که نقطه کانونی در اتاق است، تمرکز را به دیوار گالری پشت آن می اندازد.رنگ زرد در یک اتاق غذاخوری سنتی توسط Martha O’Hara Interiors حاکم است. پرده های طرح دار زیبا درهای فرانسوی منتهی به عرشه را قاب می کنند. صندلی های روکش مخملی برای فضای آفتابی مناسب هستند. لوستر آهنی یک ویژگی شیک و جاودانه است. میز الهام گرفته از خانه های مزرعه به اتاق دوست داشتنی چرخشی تازه و معاصر می دهد.در اینجا تصویری خوش سلیقه با ریشه در سبک سنتی توسط استودیو Square House ارائه شده است. این نمایشگر قطعاتی از دوران های مختلف و سبک های هنری را ترکیب می کند. لنگر آرایه یک بوفه قرنی با رویه شیشه ای است. هنر قاب شده بالای آن یک طرح رنگ مشترک دارد. لامپ های منطبق تقارن را اضافه می کنند. مجسمه خرس در وسط یکی از دارایی های ارزشمند صاحب خانه است.آبی و مرجانی رنگ های مورد علاقه طراحی سنتی هستند. در این بازسازی ویکتوریا که توسط Martha O’Hara Interiors تزئین شده است، رنگ های دوست داشتنی دیوارها را با تزئینات چوبی تیره روشن می کند. لهجه های فلزی از جمله صفحه آتش برنجی کمی زرق و برق می بخشد. لوستر کریستالی به مدرسه قدیمی زیبایی می بخشد. فرش روی زمین تمام رنگ های استفاده شده در سراسر اتاق را در کنار هم قرار می دهد.

طراحی داخلی اتاق نشیمن سنتی در شیراز

این اتاق نشیمن سنتی زرق و برق دار توسط گلچین دکوراسیون  داخلی با ترکیب رنگ های گرم و زیبا با پارچه های مجلل و لهجه های کلاسیک، زرق و برق دنیای قدیم را منتقل می کند.یک فرش شرقی ظاهری مجلل و در عین حال دلپذیر را ایجاد می کند. نقاشی روی مبل شامل تمام رنگ های بافته شده در سراسر اتاق است. بالش های برجسته در پارچه های مجلل، مبل خنثی را آرایش می کنند. صندلی حکاکی شده روی چوب، پیتزای باشکوهی را اضافه می کند. میز قهوه چینویزری لاکی مشکی وینتیج به استایل شیک اتاق می افزاید.در این اتاق نشیمن بزرگ توسط شرکت طراحی Yes Associates، یک مبل مدرن میانه قرن با ترکیبی از مبلمان سنتی از دوره های مختلف ترکیب شده است. توجه داشته باشید که دکوراسیون داخلی ، اگرچه فراوان است، اما درهم و برهم نیست، اما با دقت کنترل شده و با دقت انتخاب شده است. نتیجه یک فضای التقاطی و در عین حال سنتی است که راحت و در عین حال شیک است.با یک فضای دکوراسیون  داخلی سنتی پر از قطعات پیدا شده، یک بیانیه شیک ایجاد کنید. این اتاق خواب که در Havenly به نمایش گذاشته شده است تقریباً مملو از عتیقه جات جمع آوری شده در سفرهای خارج از کشور است. فرش چاپ حیوانی، که طرح رنگ را تعیین می کند، فوراً چشمان ما را جلب می کند. لوازم تزیینی که دیوار را می پوشانند جذابیت معماری را اضافه می کنند. ملافه‌های مونوگرام ظاهری عالی می‌بخشد.یک تخته سر استانی فرانسوی به این اتاق خواب سنتی دخترانه توسط Turek Interiors حس رمانتیکی می بخشد. میزهای خواب و لامپ های همسان کنار تخت. در پای تشک یک نیمکت مخملی و روکش با پایه های سبک هپلوایت قرار دارد. دیوارهای صورتی بالرین اثر بنجامین مور فضا را شیرین می کند. نکته نهایی، قالب بندی تاج ظریفی است که اتاق جذاب را به یک سطح جدید پیچیده می برد.صاحب این خانه شهری در بروکلین می خواست خانه تاریخی را با دکوراسیون داخلی سنتی با رنگ های بازیگوش و تزئینات تزئینی پر کند. در اتاق نشیمن، Jessica Helgerson Interiors انتخاب کرد که فضا را با یک فرش چند رنگ تثبیت کند. مبلمان کلاسیک در رنگ‌های غیرمنتظره در مرحله بعدی هنرمندانه چیده شدند. The Branching Chandelier اثر لیندسی ادلمن یک ویژگی مدرن و جاودانه است که به درام می افزاید.ما عاشق فضاهای پخت و پز سنتی هستیم که شامل رنگ های نشاط آور مانند این نمونه توسط Martha O’Hara Interiors است. پارچه های زیبا مدفوع پیشخوان را می پوشاند. کابینت آشپزخانه شبیه مبلمان ظریف است. جزیره آشپزخانه نیروی دریایی به عمق می افزاید. به دیوارهای پشتی توجه کنید؟ آنها دو سایه خنثی متفاوت هستند. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه در آشپزخانه‌های سنتی، نورپردازی است که ظاهری زیباتر از کاربردی دارد. در اینجا، دو آویز فانوس کرومی کار را انجام می دهند.